Speciální pedagog je tu pro Vás

05. 12. 2022     sekce: Informace     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Od nového školního roku Vám nabízíme novou službu. Můžete využít služby paní Markéty Jakšíkové, školního speciálního pedagoga. Paní Jakšíková Vám může být nápomocna při studijních obtížích Vašeho dítěte. Poradí Vám, jak správně poskytovat individuální podporu, pokud ji Vaše dítě potřebuje, vybere s Vámi vhodné pomůcky či materiály, pomůže Vám, jak postupovat při spolupráci se školskými poradenskými zařízeními.

Pro konzultaci s paní Jakšíkovou je vhodné se telefonicky objednat na čísle 774 470 725 a vybrat si termín schůzky v době konzultačních hodin. Ty jsou v pondělí od 15:00 do 16:00 hodin a v úterý od 15:00 do 16:20 hodin.