Přístup do aplikace Škola Online

24. 09. 2020     sekce: Informace     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Vážení rodiče,

dnes jste obdrželi přístupové údaje pro zřízení přístupu do Školy Online. Byly zaslány na mailovou adresu, kterou jste nám během září poskytli. V mailu máte uvedený postup, jak se do aplikace registrovat. Postup také najdete na webové stránce provozovatele.

Aplikaci Škola Online budeme využívat zejména v případě, kdy by došlo k uzavření školy či třídy. V tomto případě byste po přihlášení našli hodnocení Vašeho dítěte v jednotlivých předmětech a také úkoly, které mu byly během distanční výuky zadány. Budete tak moci účinněji podpořit své dítě, pokud se mu přestane během distanční výuky dařit. Chceme tímto způsobem zlepšit Vaši informovanost během případné distanční výuky.

Pokud bude škola standardně otevřena, budeme nadále využívat pro sdělení hodnocení klasickou žákovskou knížku a diář či úkolníček pro zadávání úkolů.

Přeji Vám příjemný den.

Radomír Habermann, ředitel školy

Doplněno 24.9. v 9:50 hodin: Pokud máte na škole více dětí, budete mít vytvořen přístup ke všem svým dětem přes jedno přihlášení. Mělo by se tak stát během dnešního dne. Z toho důvodu bude funkční pouze jeden PIN ze zaslaných PINů. Omlouvám se za tuto nepříjemnost, ale teprve dnes se mi podařilo spojit s provozovatelem služby ohledně tohoto nastavení. Děkuji za pochopení.