Lyžák, sběr a cizí strávníci

11. 12. 2020     sekce: Informace     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Lyžařský výcvik pro 7. ročník

Ve dnech 3. až 8.1.2021 měl proběhnout lyžařský výcvik žáků 7. ročníku v Karlově pod Pradědem. Vzhledem k tomu, že není jasné, zda budou v uvedeném termínu povoleny sportovní aktivity a také vzhledem k tomu, že účastníci kurzu se musí připravit (rodiče zapůjčit lyžařské vybavení, provozovatel nakoupit potraviny, škola zajistit instruktory), rozhodli jsme se lyžařský výcvik 7. ročníků zrušit bez náhrady. Tudíž nepřesouváme jej ani na jiný termín tuto nebo příští zimu. Zaplacené zálohy Vám budou bezhotovostně vráceny na Váš účet nejpozději do pátku 18.12.2020.

Lyžařské výcviky 5. ročníku a loňských sedmáků (letošních osmáků) zatím chceme zorganizovat. O jejich realizaci či zrušení rozhodneme v dostatečném předstihu.

Sběr papíru

Pravidelně jsme dvakrát ročně organizovali sběr starého papíru. Výtěžek ze sběru použili žáci na své třídní aktivity. V roce 2020 se nám vzhledem k hygienické situaci nepodařilo sběr zorganizovat. Máme v úmyslu jej zorganizovat v okamžiku zlepšené hygienické situace a vhodného počasí. Předpokládáme, že nejdříve by to mohlo být koncem února. Pokud se Vám starý papír někde hromadí, zkuste prosím ještě vydržet :-). Věříme, že zkraje roku sběr klapne.

Stravování cizích strávníků

Od tohoto týdne umožňujeme stravování cizích strávníků ve školní jídelně. Nutnou podmínkou je odběr obědů v době mezi 11:00 a 11:30 hodinou. Pokud Vám tento termín nevyhovuje, zajistěte si prosím stravování jiným způsobem. Není možné promíchávat cizí strávníky se žáky školy.

Děkujeme za pochopení výše uvedených opatření a přejeme Vám příjemný advent, hlavně ve zdraví.