OBLASTNÍ PŘEBOR ŠKOL V OBŘÍM SLALOMU 2020

12. 02. 2020     sekce: Fotogalerie     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

Dne 6.2.2020 proběhl ve ski areálu Potštát oblastní přebor škol ve slalomu. Naši školu reprezentovalo 20 žáků ze všech ročníků naší školy. Konkrétně se jednalo o tyto závodníky. 1.třídy Marie Filáková 2. třídy Adam Drábek, Anička Drábková, 3.třídy Sabina Boráňová, Vojtěch Filák, Matouš Hendrych, 4. třídy Erin Ptáčková, Šimon Hendrych, 5.třídy Magdaléna Juhaňáková, 6.třídy Tereza Haitlová, Olivia Vilímková, Šimková, Kučerová, Jan Tonias Večerek, Michal Frais, 7.třídy Vera Vítková, Tobiáš Hynčica, Filip Bělík, Lucie Dopitová, 9.třídy Ctirad Polášek, Karolína Šimková, Lucie Kočnarová.  

Na začátku jsme se nazuli do lyžáků a rozjezdili se. V 9:30 proběhla prohlídka slalomu, abychom věděli do čeho jdeme. No a v 10:00 to začalo. První dostali příležitost nejmladší borců až po nejstarší. V prvním kole jsme se spíše rozkoukávali. Došlo i na nějaké pády, výjezd z tratě na trávu. Po prvním kole šli někteří borci do sebe a ve druhém kole se výrazně zlepšili, ti, co spadli již nespadli, a ti, co vyjeli z tratě již projeli celý slalom dle pravidel.

Jistě se ptáte jak jsme dopadli? Dobře, sportovali jsme celý den venku, nikomu se nic nestalo, všichni naši závodníci dojeli do cíle alespoň jedno kolo, všichni se ve druhém kole zlepšili a navíc máme čtyři umístění na bedně. Gratulujeme tedy za 2. místo Marušce Filákové, za 2. místo Janu Toniasovi Večerekovi, za druhé místo Olivii Vilímkové, 3. místo  Karolíně Šimkové. Dále chválíme všechny ostatní závodníky za reprezentaci školy a bojoné nasazení.

 

 

Fotogalerie