Šromogames 2022

24. 06. 2022     sekce: Akce školy     autor: Jan Mazan     tisk: tisk článku

Dne 21. června 2022 se na našem šromoťáckém hřišti uskutečnily tradiční Šromogames 2022. Po dlouhé kovidové pauze byly konečně podmínky ideální a my tak mohli poměřit síly mezi třídami druhého stupně. Tyto hry by se neobešly bez slavnostního zahájení. Posvátný oheň, který byl zažehnut v Olympii pomocí slunečních paprsků, putoval symbolickým štafetovým během až do místa dění, kde hry doprovázel až do samotného konce.

Utkalo se mezi sebou 12 tříd na 12ti stanovištích vytříbených disciplín. Se svou vlastní vlajkou, pokřikem, barvami oblečení se každá třída stala, pro jednou, národním týmem. V čele každého týmu byl kapitán, který se o své svěřence staral, doprovázel je hrami a vybíral sportovce na jednotlivé disciplíny. Poslední skrytou třináctou disciplínou byl kolečkový štafetový běh, který podtrhl všechny disciplíny a rozhodl často velmi vyrovnané výsledky.

Poté, co byli všichni sportovci oceněni, byl oheň opět zhasnut a všichni zatlačili slzy do dalšího roku. Gratulujeme všem sportovcům a děkujeme za jejich zapálení a správnou motivaci do soutěžení. Děkuji také všem organizátorům a učitelům, kteří pomohli s organizací a zajistili tak bezproblémový průběh soutěže. Vše se obešlo bez zranění. Doufejme, že se příští rok opět sejdeme a budeme svědky této velkolepé akce.

Zde je seznam všech tříd s výsledky:

Kategorie: 6.třídy

 1. CHÁBŘI (6.C)
 2. BREJLOUNI (6.A)
 3. ŠKŮDCI (6.B)

Kategorie: 7.třídy

 1. SPORTOVCI (7.A)
 2. CÉČKA (7.C)
 3. MODRÉ VČELKY (7.B)

Kategorie: 8.třídy

 1. HOUBIČKY (8.A)
 2. SKITTLES (8.B)
 3. OSMÁCI (8.C)

Kategorie: 9.třídy

 1. MEDVÍDCI (9.B)
 2. MICINKY (9.A)
 3. FUSKÁČI (9.C)

Celkový vítěz všech tříd

 1. SPORTOVCI (7.A)
 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články