Školní večírek - poděkování

21. 04. 2024     sekce: SRPŠ     autor: Petra Kunovská     tisk: tisk článku

Děkujeme všem rodičům a přátelům školy, kteří svou účastní v pátek 19. 4. 2024 v Sokolovně podpořili naši školu a činnosti SRPŠ Šromotovo. Z vašich ohlasů bylo zřejmé, že jste si večírek za hudebního doprovodu skupiny Martin Láska a Band užili. Děkujeme také těm, kteří věnovali věcné nebo finanční dary. Veškerý zisk z večírku bude věnován žákům školy na podporu soutěží, akcí školy a třídních aktivit v příštím školním roce.

Obrovský dík patří Lucii Sommerové, která vymyslela, vytvořila, zorganizovala výzdobu Sokolovny. A společně s několika dalšími rodiči sál na večírek v pátek dopoledne připravila. Čedarové tyčinky, domácí chléb se škvarkovou pomazánkou, guláš, řízky a sladké trio na večírek připravila Hana Adámková s rodinou. Celým večerem provázel předseda spolku Lukáš Coufal.

Těšíme se na vás na příštím večírku!!!