ÚSPĚCHY ve výtvarných soutěžích

04. 09. 2020     sekce: Volnočasové aktivity     autor: Martina Polláková     tisk: tisk článku

Milí žáci, rodiče a pedagogové,

jsem velmi ráda, že Vám mohu sdělit, že máme úspěch v celorepublikové, krajské i regionální výtvarné soutěži.

1) DĚTI MALUJÍ PRO KONTO BARIÉRY

Středisko volného času Lužánky vyhlásilo v loňském školním roce celorepublikovou výtvarnou soutěž s tématem "Ze života hmyzu". Nejlepší vybrané práce budou obrazovou součástí stolního kalendáře "Děti malují pro konto Bariéry 2022". Výnos z prodeje kalendářů je určen na nákup školních pomůcek pro děti s postižením.

Ve 2. kategorii - 1. stupeň ZŠ (6 - 10 let) se na 1. MÍSTĚ umístil MATOUŠ HENDRYCH s obrázkem "Včelí nebezpečí".

2) Europe Direct Olomouc a Eurocentrum Olomouc vyhlásilo ve školním roce 2019/2020 krajskou výtvarnou soutěž s názvem "Výlet do říše fantazie". Speciální cena byla udělena dětem z MŠ Šromotova pastelka. Jmenovitě Natálce Novákové, Robinku Nedělkovi, Pavlíčku Šváčkovi a Radovánku Bláhovi.

3) Včelí království Z.s. Hranice vyhlásilo ve školním roce 2019/2020 regionální výtvarnou soutěž s názvem "Včelí příbytek". Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhne 5.10. 2020 ve dvoraně zámku v Hranicích, v 10:00 hodin.

V 1. kategorii - mateřské školy se na 3. MÍSTĚ umístil ROBIN NEDĚLKA

Ve 4. kategorii - 4. - 5. třídy se na 1. MÍSTĚ umístila JOLANA SKŘÍČKOVÁ

Gratuluji všem výhercům a budu se těšit na výtvarnou spolupráci i v tomto školním roce ;-).

Bc. Martina Polláková