Soutěž zručnosti a počítačových dovedností

27. 11. 2017     sekce: Úspěchy žáků     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

Naši žáci zúčastnili již 15. ročníku "Soutěže zručnosti a počítačových dovedností", kterou pořádá každoročne SPŠ a SOU Hranice a byli jsme úspěšní.
Naši školu reprezentovali žáci 9. tříd. Letos jsme zase nominovali i dívku. Složení družtva bylo:
Adam Kuchař, Vojtěch Humplík, Daniel Šrámek - rukodělná kategorie
Simona Hegarová, Filip Valoušek , Domik Hýža, Jaroslav Havran - počíačová kategorie.
Celkem se soutěže zúčastnilo 45 žáků ze sedmi základních škol našeho okresu. Naši žáci úspěšně repezentovali v počítačových dovednostech, kde jsme získali 1. místo Simona Hegarová a třetí místo Jaroslav Havran. V rukodělné činnosti, jsme nebodovali, ale body se sčítali. Celkově jako škola jsme obsadili 2. místo.
Všem GRATULUJEME!!!!