Podzim patřil florbalu!

17. 12. 2014     sekce: Informace     autor: Ivana Andrýsková     tisk: tisk článku

V celorepublikové postupové florbalové soutěži AŠSK jsme ve všech kategoriích ( kromě starších žáků, kde nám postup unikl o vlásek, rozhodovalo se na nájezdy ), postoupili z okrskových kol, které pořádala naše škola, do kol okresních. Okresní kola již probíhala na házenkářské hale, kde se už hrálo na velkém hřišti 5+1. Nejlépe se umístily starší žákyně, které skončily na skvělém 2. místě, mladší žákyně obsadily 4. místo a mladší hoši skončili pátí. Do krajských kol postupovali jen vítězové jednotlivých kategorií. I když se nám dále postoupit nepodařilo, i tak je to pro nás úspěch, a kluci a děvčata získali do dalších let cenné zkušenosti. Naše škola opět všechna kola ve spolupráce s AŠSK Přerov zajišťovala. Protože florbal je sport, který hrají rádi malí i velcí, dvě naše družstva se zúčastnila i tradičního turnaje DDM, kde jsme skončili 3. a 4. Dalších 50 kluků a děvčat si zahrálo  v tradičních mezitřídních turnajích, které pro naše žáky v průběhu školního roku pořádáme. Jeden byl v říjnu, ten druhý bude teď v pátek před vánočními prázdninami. Všem, kteří nás ve florbalu reprezentovali a přišli si zahrát na mezitřídní turnaje, děkujeme a přejeme hezké vánoce a ať máte pod stromečkem dárky, o které jste napsali Ježíškovi! Vaši tělocvikáři:-)