Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi

15. 12. 2014     sekce: Družina     autor: Michaela Krumniklová     tisk: tisk článku

V pátek 12.12. 2014 měly nejen děti ze školní družiny perné odpoledne, čekalo je totiž hromadné vypouštění balónků s přáním Ježíškovi. Akci organizoval tradičně Dům dětí a mládeže Hranice. K obrovskému shromáždění dětí na travnaté ploše před hranickým zámkem určitě přispělo také prosincovo- jarní počasí, které se opravdu vydařilo. Děti před severním vchodem Městského úřadu poté netrpělivě a s velkou dychtivostí na pokyn rádia Impuls hromadně vypustily fialkové balónky i s přáním Ježíškovi. Do nebe se vzneslo kolem 500 balónků, snad se podařil překonat rekord z roku 2008. Na tuto tradiční akci navazoval také Dětský vánoční jarmark s doprovodným hudebním a tanečním pásmem dětí souboru Rozmarýnku a dětí Základní umělecké školy Hranice.